Щиро вітаємо члена Наукового комітету Ігоря Коваленка з обранням на посаду ректора Сумського національного аграрного університету

Шановний пане Ігорю !

Вітаємо Вас з обранням на відповідальну посаду ректора Сумського національного аграрного університету! Це визнання Вашої високої кваліфікації, великого досвіду та внеску в розвиток вищої освіти. Ми переконані, що під Вашим керівництвом університет зможе досягати нових вершин у навчанні, науці та інноваціях.

Бажаємо Вам успіхів у всіх планах і ініціативах, що Ви плануєте реалізувати, та великої підтримки від колективу університету, студентів і співробітників. Нехай Ваша діяльність буде багатою на зважені та далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені амбітні цілі – розвивати та прославляти ввірений Вам університет в Україні та за її межами!

З повагою,

Науковий комітет Національної ради України з питань розвитку науки і технологій

***

Нагадаємо, що 20 червня 2024 року в Сумському національному аграрному університеті відбулися вибори ректора. З результатом понад 80% в конкурсі на посаду ректора переміг проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор біологічних наук, професор Ігор Коваленко.

Більш детально на сайті СНАУ