Науковим комітетом у березні здійснено експертизу 6 проєктів нормативно-правових актів, з яких 3 отримали зауваження та рекомендації

У березні місяці Науковим комітетом було проведено оцінку 6 проєктів нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади щодо їх відповідності інтересам та засадам державної політики у сфері наукової та науково-технічної діяльності. Результати експертизи такі:

**Погоджено без зауважень та надання рекомендацій:**

1. Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 травня 1994 р. № 321 і від 18 серпня 1999 р. № 1518”.
2. Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів з організації та проведення міжнародного конкурсу наукових, науково-технічних розробок та інноваційних проектів «МІСТ ПАТОНА. РАTON BRIDGE».
3. Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання державної атестації наукових установ”.

**Були надані зауваження та рекомендації до:**

1. Проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про утворення Державної наукової установи «Центр інноваційних технологій охорони здоров’я» Державного управління справами”.
2. Проєкту наказу Міністерства освіти і науки України “Про внесення змін до Положення про проведення Міністерством освіти і науки України конкурсного відбору науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням”.
3. Проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення проекту Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки та технологій”.

Детальніша інформація доступна у листах НК, відправлених відповідним міністерствам.